12 253 marek
4 987 700 instrukcji
Pobierz instrukcję – jest DARMOWA! Karolinstruckje pozwala Ci pobrać kilka rodzajów dokumentów, aby jak najlepiej wykorzystać Twój SONY DSC-HX300: instrukcje, przewodniki i poradniki.
Linki sponsorowane


Instrukcja obsługi SONY DSC-HX300

Karolinstruckje pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla SONY DSC-HX300

Linki sponsorowane

SONY DSC-HX300: Pobierz kompletny podręcznik użytkownika. (30614 Ko)


Możesz także pobrać poniższe instrukcje, związane z tym produktem:
SONY DSC-HX300
SONY DSC-HX300 LIMITED WARRANTY (U.S. ONLY)
SONY DSC-HX300 MARKETING SPECIFICATIONS

Ten produkt, mimo zaklasyfikowania do marki SONY, mógł być także produkowany przez AIWA, SONY CREATIVE SOFTWARE po przejęciu, sprzedaniu lub zmianie nazwy firmy.

Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika SONY DSC-HX300

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

1 Przejdź na stronę pomocy technicznej firmy Sony. 3 Wpisz nazwę modelu swojego aparatu w polu na stronie pomocy. € Aparat (1) • Akumulator NP-BX1 (1) • Przewód micro USB (1) • Zasilacz sieciowy AC-UB10/UB10B/UB10C/UB10D (1) • Przewód zasilający (brak w zestawie w USA i Kanadzie) (1) • Pasek naramienny (1) • Osłona na obiektyw (1) • Instrukcja obsługi (ta instrukcja) (1) PL 2 Ostrzeżenie Aby zmniejszyć ryzyko pożaru lub porażenia prądem, nie wystawiać urządzenia na deszcz i chronić je przed wilgocią. WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA -ZACHOWAJ TE INSTRUKCJE NIEBEZPIECZEŃSTWO ABY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POŻARU I PORAŻENIA PRĄDEM, POSTĘPUJ ZGODNIE Z TYMI INSTRUKCJAMI OSTRZEŻENIE [ Akumulator Nieprawidłowe obchodzenie się z akumulatorem może doprowadzić do jego wybuchu, pożaru lub nawet poparzenia chemicznego. € Nie należy zgniatać ani narażać akumulatora na zderzenia lub działanie sił takich, jak uderzanie, upuszczanie lub nadepnięcie. € Nie należy doprowadzać do zwarcia ani do zetknięcia obiektów metalowych ze stykami akumulatora. € Akumulatora nie należy wystawiać na działanie wysokich temperatur powyżej 60°C spowodowanych bezpośrednim działaniem promieni słonecznych lub pozostawieniem w nasłonecznionym samochodzie. € Akumulatora nie należy podpalać ani wrzucać do ognia. € Nie należy używać uszkodzonych lub przeciekających akumulatorów litowojonowych. € Należy upewnić się, że akumulator jest ładowany przy użyciu oryginalnej ładowarki firmy Sony lub urządzenia umożliwiającego jego naładowanie. € Akumulator należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. € Należy chronić akumulator przed wilgocią i zamoczeniem. € Akumulator należy wymienić tylko na akumulator tego samego lub zbliżonego typu, zgodnie z zaleceniami firmy Sony...
  Know our Partners   Najczęściej zadawane pytania   Skontaktuj się z Karolinstruckje   Ostatnie wyszukania
Ostatnie uzupełnienia
  Mapa strony
Marki rozpoczynające się na literę A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2005 - 2012 - Karolinstruckje - All rights reserved.
Użyte znaki towarowe i loga graficzne oraz treści są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.