12 253 marek
4 987 700 instrukcji
Pobierz instrukcję – jest DARMOWA! Karolinstruckje pozwala Ci pobrać kilka rodzajów dokumentów, aby jak najlepiej wykorzystać Twój OLYMPUS VN-2100PC: instrukcje, przewodniki i poradniki.
Linki sponsorowane


Instrukcja obsługi OLYMPUS VN-2100PC

Karolinstruckje pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla OLYMPUS VN-2100PC

Linki sponsorowane

OLYMPUS VN-2100PC: Pobierz kompletny podręcznik użytkownika. (1239 Ko)

KOMENTARZE

 Jest dobry, jest dobry . Łatwy w obsłudze, jest ok, jest ok. Jest ok dla początkujących, dobry zakup za dobrą cene. Dobry dyktafon za przystępną cenę, walcie sie na ryj, dobre małe urządzenie nagrywające, dobry tylko z softem stały problem.

 Do dupy, w miarę dobry . Jest super, dobry dyktafon za małe pieniądze, jestem bardzo zadowolony. Jestem zadowolony z tego produktu, gdyż spełnia moje oczekiwania w całości , jest zajebisty . Przy tej cenie dobra jakość, jest ok, kiedys (kilka lat temu)czesto uzywalem, teraz znowu bedzie mi potrzebny, niestety zaginela mi instrukcja, jest dobry.

 Jest ok, posiadam go od 3lat i jestem zadowolony . Jest ok, może być, trudno jest wypowiadać się autorytatywnie komuś,kto stosunkowo mało go używaz dotychczasowych doświadczeń mam p nim pozytywne doświadczenia . Jest oke"y, standardowy ale funkcjonalny dobra maszynka . Jest fajny chociaż skomplikowany.
Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika OLYMPUS VN-2100PC

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

Wylczone zostanie dzialanie wszystkich przycisków. Funkcja ta jest pomocna, gdy wkladamy dyktafon do torby podrcznej lub do kieszeni. Naley pamita, aby przed przystpieniem do nagrywania przestawi przelcznik HOLD w pierwotne poloenie. Nagrywanie Jak korzysta z paseczka Odtwarzanie Nacinij przycisk FOLDER, aby wybra dany folder. a a Menu Nacinij przycisk FOLDER, aby wybra dany folder. 1 2 1 b Podstawowe operacje w trybie Menu Korzystajc z funkcji menu mona zmieni rozmaite ustawienia stosownie do potrzeb uytkownika. Czulo mikrofonu (HI LOW) Czulo mikrofonu mona regulowa stosownie do potrzeb nagrania. W trybie Menu wybierz. HI, LOW HI: Tryb wysokiej czuloci, który rejestruje dwiki ze wszystkich kierunków. LOW: Tryb niskiej czuloci odpowiedni do dyktowania. · Aby zapewni pomylne nagrywanie, przed wybraniem czuloci mikrofonu wykonaj nagranie testowe. · Jeli wybierana jest opcja »HI«, to zalecamy ustawienie trybu nagrywania XHQ lub HQ, aby jak najlepiej wykorzysta czulo mikrofonu. · Jeli wybierana zostanie opcja »HI«, to w zalenoci od warunków nagrywania mog pojawi si zaklócenia z tla nagrania. Informacja o czuloci mikrofonu CYFROWY DYKTAFON Wbudowany mikrofon Zlcze mikrofonowe Zlcze sluchawkowe VN-3100 / VN-3100PC VN-2100 / VN-2100PC VN-1100 / VN-1100PC PL Wywietlacz (Panel LCD) Lampka wskaênika nagrywania / odtwarzania Przelcznik HOLD Przycisk STOP Terminal USB Przycisk PLAY Przycisk przewijania do tylu Przycisk REC (Nagrywania) Przycisk + Przycisk do przodu Przycisk ­ Uwagi · Dwik alarmu rozlegnie si o zaplanowanym czasie, nawet jeli w dyktafonie zostala uaktywniona funkcja HOLD. Po naciniciu przycisku dyktafon rozpocznie odtwarzanie pliku skojarzonego z ustawionym alarmem (Nie dotyczy to modeli VN-1100/VN-1100PC)...
  Know our Partners   Najczęściej zadawane pytania   Skontaktuj się z Karolinstruckje   Ostatnie wyszukania
Ostatnie uzupełnienia
  Mapa strony
Marki rozpoczynające się na literę A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Copyright © 2005 - 2012 - Karolinstruckje - All rights reserved.
Użyte znaki towarowe i loga graficzne oraz treści są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.